otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

ŠKODA’nın Dijital Asistanı Laura SMARTBEST 2019 Ödülü’nü Aldı

ŠKODA’nın Dijital Asistanı Laura SMARTBEST 2019 Ödülü’nü Aldı

ŠKODA’nın geliştirilmiş sesli komut özelliğine sahip olan dijital Asistanı Laura kısa zamanda büyük bir beğeni topladı. Sürücülerin hayatını kolaylaştırmayı ve sürüşleri daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan Laura, gelişmiş özellikleriyle öne çıkıyor.

ŠKODA geliştirdiği dijital asistan Laura,SMARTBEST 2019 Ödülü’nü alarak başarısını taçlandırdı. 31 Avrupa ülkesinden AUTOBEST üyesi otomotiv gazetecisinin seçimiyle, 10 aday arasından ŠKODA’nın gelişmiş sesli kontrol sistemi öne çıktı.

Jüri, Laura’nın sürücü ve yapay zeka arasında en iyi iletişimi kurduğunu belirterek, yılın en yenilikçi çalışması olduğunun altını çizdi.
ŠKODA’nın yeni Dijital Asistanı Laura, araç içi teknolojilerin kullanılmasını kolaylaştırıyor ve birçok araç özelliğine hızlı erişim sağlıyor. Sürücü herhangi bir düğmeye basmadan önceden belirlenmiş komutlarla aracın özellikleri yönetebiliyor ve Laura, esnek diyalogları ve doğal konuşma tarzını anlayabiliyor. Dijital Asistan Laura, ŠKODA SCALA, KAMIQ, SUPERB iV modellerinde sunuluyor ve yeni nesil ŠKODA OCTAVIA’da da yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ