otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

BORUSAN OTOMOTİV DÜNYA ŞAMPİYONU

BORUSAN OTOMOTİV DÜNYA ŞAMPİYONU

Yeni müşteri kazanım ve sadakat kategorisinden Borusan Otomotiv, yılın en iyi yetkili satıcısı seçildi.

Dünyanın 80 ülkesinden 3 bin katılımcı arasında yapılan değerlendirmede Borusan Otomotiv “Yeni Müşteri Kazanım ve Sadakat” Kategorisinde En İyi Yetkili Satıcı Seçilerek Dünya Şampiyonu oldu. Borusan Otomotiv BMW, MINI, BMW Motorrad Genel Müdürü Ayhan Ölçer ödülü BMW AG Yönetim Kurulu Üyesi Ian Robertson’ın elinden aldı. BMW, Münih’te gerçekleştirilen Üstün Satış Başarısı Ödülleri (Excellence in Sales) töreninde dünyanın dört bir yanındaki en iyi 36 yetkili satıcısı ve distribütörünü onurlandırdı.

İki yılda 40 model

Kazananların ödüllerini veren BMW AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ian Robertson, 2016 yılında BMW Group’un rekor düzeyde satış rakamlarına ulaştığını belirterek BMW Group’un süregelen başarısında uluslararası satış ağındaki iş ortaklarının gösterdikleri çalışmalar için teşekkür etti. Bu ödülün Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarının yıl boyunca devam eden özverili çalışmaları ile alındığını vurgulayan Ölçer, ayrıca bu başarının Türkiye’de satışa sunulan Yeni BMW 5 Serisi’nin yanı sıra önümüzdeki iki yıl içerisinde pazara sunulacak 40 yeni modelle de pekişeceğini belirtti.

Bektör birincisi

Şikayet yönetimi konusunda en başarılı markaları belirleyen A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards “Otomotiv Üst Segment Sektör Birincisi” ödülünü de BMW markası ile üst üste üçüncü defa almaya hak kazandıklarını duyuran Ölçer, “Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servis ağının yıllardır müşteri kazanım, sadakat, memnuniyet konularına verdiği önem ve özenli çalışmanın bu ödüller ile taçlandırılmasından memnuniyet duymaktayız dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ