otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

AVIS yeni Web sitesi ile kişisel müşteri deneyimini sunuyor

AVIS yeni Web sitesi ile kişisel müşteri deneyimini sunuyor


Daha hızlı ve kişiye özel araç kiralama deneyimi hedefiyle yenilenen Avis web sitesi, dinamik tasarımı, yeni yüzü ve kişiselleştirmeye yönelik özellikleriyle dikkat çekiyor. 

 Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren, “En İyisi Kirala, Avis ile Kirala” sloganıyla müşterileriyle buluşan Avis, Türkiye’de en iyi müşteri deneyimi ve memnuniyetini yaşatmak hedefiyle 47 yıldır öncü ve yenilikçi uygulamalara imza atmaya devam ediyor. Avis son olarak müşterilerine daha da hızlı ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle www.avis.com.tr web sitesini yeniledi. Yeni yüzü ve dinamik tasarımı ile dikkat çeken web sitesinde, Avis müşterileri Hızlı Rezervasyon, Özel Kampanyalar ve Kişiselleştirilmiş Araç Listeleri gibi çok sayıda özelliğe ve güncel bilgilere kolayca erişilebiliyor. Web sitesi üzerinden ayrıca Bireysel Kiralama ve Kurumsal Kiralama’nın yanı sıra Avis’in sunduğu Avis Yanında, Avis Caravan, Avis Flex, Avis Green, Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer hizmetlerine de hızla ulaşılabiliyor.   

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1614246584_Anasayfa_V1_3x.jpg

Üyelik ile daha kişisel ve avantajlı müşteri deneyimi

Az sayıda tıklama ile rezervasyon yapılmasına imkan tanıyan yeni web sitesine üye olan tüketiciler, daha özel ve kişiselleştirilmiş kullanım kolaylıklarından yararlanma imkanı buluyor. Profillerine ve alışkanlıklarına uygun araç seçenekleri sunulan üyeler, KKB sorgusunu da temel alarak yapılan araç kiralama değerlendirme analizine göre, kendilerine uygun segmentte listelenen araçlar arasından hızla rezervasyon yapabiliyor. Avis web sitesine üye olan kullanıcılar ayrıca geçmiş kiralamaları ve kişiye özel kampanya kodlarının yanı sıra aktif kiralamalarını ve mevcut rezervasyonlarını görüp bu bilgileri güncelleyebiliyor. Kullanıcılar aynı zamanda üye girişiyle web sayfası üzerinden faturalarını, HGS bedellerini ödeyebiliyor ve Avis Tam Destek Hizmetlerine ulaşabiliyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1614246550_AVIS_LOGO_1._Pantone__2._Ve_3._CMYK_.jpg

Dijitalleşmede sektör lideri

Araç kiralama sektörünün lider şirketi Avis, öncü çalışmaları, müşterisine sunduğu güven ve yüksek dijital performansı ile öne çıkıyor. Bilindiği gibi şirket kısa süre önce, bu yıl ikincisi düzenlenen Echo Awards “Araç Kiralama” kategorisinde “E-Ticaretin En İyisi” ödülüne bir kez daha layık görülmüştü. 

En iyi dijital müşteri deneyimi temel alınarak yenilenen web sitesine www.avis.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ