şişli escort

otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

2022 Nissan 480Z geçmişi geleceğe getiriyor

2022 Nissan 480Z geçmişi geleceğe getiriyor


Son raporlara inanılırsa, tamamen yeni bir Z spor otomobili Nissan tarafından hazırlanıyor olabilir. Belki de orijinal 240Z’den esinlenen retro bir tasarımla model bize merhaba diyebilir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Z-Renderings-20.jpg

240Z’den ilham alındı

Tasarımcı Le Yang Bai tarafından çizilen bu eskizler marka severleri heyecanlandırmaya yetti. 240Z’den ilham alan bir spor otomobilin modern dünyada nasıl inanılmaz görünebileceğini gösteriyorlar.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Z-Renderings-16.jpg

Tasarımda neler var?

Model ön yüzünde bolca keskin ve köşeli hat barındırıyor. Akabinde LED şeklinde gündüz aydınlatmalarının olduğu yuvarlak farlar dikkatlerden kaçmıyor. Ön bölümde bolca hava girişi yer alıyor ve büyük tutulmuş. Yan bölümde ince çok kollu jant grubu dikkatlerden kaçmıyor. Bunun yanında büyük hava girişlerine burada da yer verilmiş. Arkaya doğru alçalan tavan yapısı otomobili sportif kılmış.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Nissan-Z-Renderings-15.jpg

Arkada neler var?

Arka bölüme geldiğimizde sportifliğin bir nişanesi çift çıkışlı egzoz sistemine burada yer verilmiş. Ve stop grubu da devasa büyüklükte tasarlanmış. Tasarımcı, Nismo versiyonu için de birşeyler karalamış. O tasarımda dikkat çeken en büyük ayrıntı kırmızı ve siyah şerit çizgiler oluyor. Otomobilin yan bölümünde hava yarıklarıyla bir bütün olarak entegre edişmiş. Bu modelin şu an üretilip üretilmeyeceği bilinmiyor ancak görüntüler için kesinlikle Le Yang Bai’ye teşekkürlerimiz bir borç biliriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Gazipaşa araç kiralama yenimahalle evden eve nakliyat