Seat Ateca’ya makyaj geliyor

Seat Ateca’ya makyaj geliyor


Seat Ateca kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalandı. Model tasarım konusunda ufak değişimler ile başarısını devam ettirmeyi planlıyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2021-seat-ateca-13.jpg

Tasarım konusunda modelde ufak değişimler olacak. Klasik makyaj esintileri otomobilin ön ve arka yüzünde etkilerini gösterecek. Ön yüzde LED destekli farların tasarımı değişecek. Akabinde yeni bir ızgara grubunun da buraya gelmesi bekleniyor. Ön tamponda da ufak değişimler yapılacak. Daha geniş bir tampon ızgarası sayesinde model daha sportif görünecek. Arka bölüme geldiğimizde de stop grubunda ufak bir değişim bekliyoruz. Bunun dışında tamponda da tasarım oyunlarını göreceğiz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 2021-seat-ateca-8.jpg

Kokpitte neler değişecek?

Makyajlı Seat Ateca’nın kokpiti de farklı olacak. Orta konsolda yer alan bilgi ve eğlence ekranının değişmesi gündemde. Sürücü destek sistemlerinde ufakta olsa bir değişim olabilir fakat, bunları konuşmak için erken.

Makyajlı Ateca’nın motor seçenekleri de değişebilirParagraf

Model, Volkswagen Grubu’nun ortak platformu olan MQB üzerinde yükseliyor. Bu doğrultuda gruptaki diğer modeller gibi farklı motor seçeneklerini de içinde barındırabilecek. Akabinde hibrit bir motor seçeneğinin de modelde yer alması planlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ