şişli escort

otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

“Pembe korna olur mu” dedirten proje

“Pembe korna olur mu” dedirten proje


Otomotiv yan sanayisine yönelik ulusal ve uluslararası ölçekte yedek parça sağlayan ve üreten Seger’in meme kanserinde erken teşhisin önemini vurgulayan Pembe Korna projesi dikkat çekmeye devam ediyor. Medya dünyasından sivil toplum kuruluşlarına kadar pek çok önemli ismin destek verdiği proje ‘2021 Kadın Dostu Markalar Ödülleri’ne aday gösterildi. 26 Kasım’da başlayan projelerin oylama süreci, 1 Mart 2021’de sona erecek. Pembe Korna projesi, Otomotiv – Sanayi kategorisinde yerli ve global önemli markalarla rekabet ediyor. Ödüller, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sahiplerini bulacak.

Kuruluşundan bugüne sadece korna üreten bir marka olmayıp, toplumsal konulara hassasiyet gösteren bir vizyonla faaliyet gösteren Seger, hayata geçirdiği ve destek olduğu projelerle fark yaratıyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1608278579_Seger_Kadin_Dostu_Markalar___d__lleri.jpg

Pembe Korna dikkat çekmeye devam ediyor

Türkiye’de otomotiv yan sanayisine, yedek parça sektörüne ve dünya devi otomobil üreticilerine korna ve aydınlatma ürünleri tedarik eden Seger’in geçtiğimiz yıl başlattığı ve kurum kültürünün bir parçası olarak gelenekselleştirdiği Pembe Korna projesi, toplumda ilgiyle karşılandı. Seger’in kornaları meme kanserinin erken teşhisine dikkat çekmek için pembeye boyandı. Medya dünyasının ünlü isimleri, radyo programcıları, kanser derneklerinin yöneticileri, bu hastalığı yenen ve mücadele eden kadınların desteklediği proje dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1608278636_Seger_Pembe_Korna3-768x1024.jpeg

Ödüle aday gösterildi

‘Erken tanı hayata sarıl’ sloganı ile meme kanserinde erken teşhisi vurgulamak üzere topluma seslenen Pembe Korna Projesi, 2021 Kadın Dostu Markalar Ödülleri’ne aday gösterildi. Otomotiv – Sanayi kategorisinde yerli ve global markalarla yarışan Seger, oylamanın başladığı günden beri halk tarafından yoğun ilgi görüyor ve ödüle en yakın marka olarak öne çıkıyor.

Ödüller 8 Mart’ta sahiplerini bulacak

26 Kasım’da başlayan oylama süreci 1 Mart 2021’e kadar devam edecek. Türkiye’nin ekonomisinde önemli pay sahibi şirketlerin, vakıf ve derneklerin en başarılı projeleri halk tarafından oylanarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ödüllendirilecek. 

Kadın Dostu Markalar Ödülleri organizasyonu ve Seger Pembe Korna projesi hakkında detaylı bilgi https://www.kadindostumarkalar.org/ adresinde yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Gazipaşa araç kiralama yenimahalle evden eve nakliyat