şişli escort

otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

Opel, #SenNasılİstersen söylemiyle özel seri Opel’leri müşterileri ile buluşturuyor

Opel, #SenNasılİstersen söylemiyle özel seri Opel’leri müşterileri ile buluşturuyor

Opel, geçtiğimiz aylarda devreye aldığı  online araç tanıtımı, randevulu showroom görüşmesi, eve teslimat sistemi gibi hizmetleri ile dikkat çekerken; müşterilerine sunduğu dijital hizmetleri çeşitlendirmeye ve müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Pandemi sürecinde evde kaldığımız dönemde hepimizin gerçekleştirdiği, kimi zaman pizza, kimi zaman yoga, kimi zaman da evde yeni düzenlemeler yapma gibi çeşitli aktiviteleri ve girişimleri bu yayınlamış olduğu video ile eğlenceli bir dille anlatan Opel; müşterilerine bu süreçte hizmetlerinden kesintisiz faydalanmaya devam edebileceklerinin altını çiziyor.

Normalleşme döneminin yaklaşması ile birlikte umut dolu bir yaz beklentisinin hakim olduğu bu süreçte, görüntülü görüşme, eve teslimat, e-randevu, kapınızdaki servis gibi hizmetler arasından tercih edilen yöntemle müşterilerine nasıl isterlerse o şekilde hizmet sağlayacağını veya yeni bir Opel’e sahip olabileceklerini  #sennasılistersen diyerek dile getiriyor. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan Opel, #sennasılistersen söylemi ile, her dönemde ve her şartta müşterisinin yanında olduğunu ve müşterisine çok değer verdiğini, farklı müşteri taleplerinin kendileri için büyük önem taşıdığını, bu taleplerin markanın müşterisine sunduğu hizmetleri geliştirme aşamasında büyük etkiye sahip olduğunu vurguluyor.

Opel, yeni dijital hizmetleriyle birlikte, ürün gamını da müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde çeşitlendirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yüksek donanım ve teknolojik özelliklerle donatılmış, 2020 özel seri otomobilleri satışa sunan Opel, müşterilerine yeni Corsa, yeni Astra modellerinin yanısıra Crossland X, Grandland X, Insignia ve Combo modellerinde üst düzey donanım ve teknoloji barındıran 2020 özel seri imkanı sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Gazipaşa araç kiralama yenimahalle evden eve nakliyat