şişli escort

otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

İkinci Elde Koronavirüse Karşı Çözüm Bulundu!

İkinci Elde Koronavirüse Karşı Çözüm Bulundu!

Türkiye’nin ikinci el araç pazarındaki önemli oyuncularından Otomerkezi.net, dijital altyapısını genişleterek yeni hizmetler sunmaya devam ediyor.

OİS adı verilen yeni Online İletişim Sistemi kapsamında, ikinci el araç almak isteyenler artık internet üzerinden tek tıkla otomobil sahibi olabiliyor. otomerkezi.net adresinde detaylı olarak sergilenen araçlar, satın alma işleminin ardından ücretsiz yapılan ekspertiz ve kapsamlı dezenfeksiyon sonrasında kapıya kadar aynı gün içinde teslim ediliyor.

1 Yıl Satış Sonrası Garantisi

Ayrıca memnun kalmayan müşteriler 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Otomerkezi.net, online ortamda satın alınan ikinci el araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisini de hediye ediyor.

Ülkemizin ikinci el araç pazarındaki güçlü oyuncularından Otomerkezi.net, yeni iş modeliyle ev konforunda ikinci el araç satın almak isteyen müşteriler için OİS sistemini devreye aldı.”O İş Bizde” sloganıyla yola çıkan “Online İletişim Sistemi” kapsamında, müşteriler otomerkezi.net web adresi üzerinden tek tıkla ikinci el araç satın alabiliyor. Detaylı araç görselleri ve araç videoları müşteri ile WhatsApp üzerinden paylaşılırken, görüntülü konuşma vasıtasıyla danışman tarafından tüm araç detayları iletiliyor. Noterden vekaletname çıkardıktan sonra noter devir işlemleri, müşterinin seçtiği ekspertiz noktasında ekspertiz ve araç dezenfeksiyonu için hiçbir ücret talep edilmiyor. İstanbul’da 24 saat içinde araçlar kapıya kadar teslim ediliyor. Türkiye çapında 81 il, 913 ilçede geçerli olan online satın alma işlemi kapsamında, araçtan memnun kalmayan sürücüler 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Ayrıca online ortamda satın alınan ikinci el araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisi hediye ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ