Mobil 1™ ESP Formula 5W-30

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30

Gelişmiş Tam Sentetik Motor Yağı

820744A

Mobil 1 ESP™ Formula 5W-30, üstün performanslı bir sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda emisyon sistemlerinin verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, modern dizel ve benzinli binek araç motorları için talep edilen pek çok önde gelen endüstri ve otomobil üreticileri standartlarını KARŞILAMAKTA VEYA aşmaktadır.

350x250-mobil-1-esp-formula 5w-30-engine-oil

Özellikleri ve Potansiyel Faydaları

Mobil 1 ESP Formula 5W-30, dizel araçlarda bulunan en yeni dizel partikül filtreleri (DPF’ler) ve benzinli araçlarda bulunan katalitik konvertörler (CAT’ler) ile tamamen uyumlu olan, patentli özel bir karışım olarak üretilmiştir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, üstün performans ve korumanın yanı sıra yakıt ekonomisinde yarar sağlamaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Kullanım Yerleri

Mobil 1 ESP Formula 5W-30, en yeni binek araç, arazi aracı (SUV) ve hafif ticari araçlarda bulunan yüksek performanslı benzinli ve dizel motorlar başta olmak üzere her tür modern araç motorları için tavsiye edilmektedir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30 özellikle, standart yağların genellikle performans gösteremeyebileceği zorlu koşullar için uygundur.

•Üretici tarafından onaylanmadıkça bu ürün, 2 zamanlı motorlar veya hava taşıt motorlarında önerilmez.

Factoryfill_oil_cap

Otomobil üreticilerinin tercihi

Mobil 1 Avrupalı, Amerikalı ve Japon otomobil üreticilerinin en sıkı standartlarını karşılamasını mümkün kılar ve hem normal hem de en olağanüstü koşullarda motor aşınmasına karşı üstün koruma sağlar.

Yarış sınıfı teknolojisi

Uzun süredir Mobil 1 motor yağları, dünya çapında en zorlu ve en popüler motor sporu serilerinde yarışan takımların tercih ettiği yağdır.

Yarışmak Mobil 1™’in DNA’sında var

Mobil 1™, grassroots yarışlarından NASCAR®’a ve motor sporlarının zirvesi olan Grand Prix yarışlarına kadar tüm seviyelerde motor yarışlarına aktif bir şekilde katılmaktadır. Yenilikçilikte mükemmelliği ortaya koymakta iddalıdır ve bunu, Mobil 1 ile aynı rekabetçi ruh ve tutkuya sahip takımlara ,bazı en zorlu yarış koşulları için teknoloji çözümleri sağlayarak gerçekleştirir.

697x257-synthetic-oils

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Güvenilir Bahis Siteleri Bets10 1xbet
https://betting2win.net/