Birikimoto ile istediğiniz “araba” olsun!

Birikimoto ile istediğiniz “araba” olsun!

Hayalindeki arabaya hiç fark ödemeden, faizsiz ve küçük küçük birikimlerle sahip olmayı kim istemez.Telli Grup’un 30 yıllık köklü geçmişiyle hayat bulan Birikimoto, insanların hayalini kurduğu araca sahip olmasını sağlıyor.

Türkiye’nin her noktasından ister sıfır, ister ikinci el, isterse de hasarlı bir aracı satın alma fırsatı sunan Birikimoto, bütçenize göre ödeme seçeneği sunarak faizsiz bir şekilde taksitli araç almanın önünü açıyor.

Bugüne kadar 300 bin kişiyi araç sahibi yapan Telli Grup iştiraki olan Birikimoto, peşinatsız araç satın almak isteyen bireylerin hayallerine ortak oluyor. Farklı ödeme yöntemleri ile katılımcılarını 400 TL’den başlayan taksit imkanlarıyla araba hayaline kavuşturan Birikimoto, Türkiye’nin her noktasından ister sıfır, ister ikinci el, isterse de hasarlı bir aracı alma fırsatı sunuyor.

“3 farklı sistem ile istediğiniz araca sahip olun”

Birikimoto, müşterilerine 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Serbest Sistem, Sabit Sistem ve Erken Teslimatlı Sistemden birine kayıt olan kişi, Türkiye’nin her noktasından ister sıfır, ister ikinci el, isterse de hasarlı bir araca en erken şekilde sahip olabiliyor. Böylelikle Birikimoto, hayalini kurduğunuz arabayı taksitli araba alma yöntemlerinde daha ucuza ve faiz ödemeden mal etmenin kapılarını açıyor.

“Biz bütün katılımcılarımız için strateji geliştiriyoruz”

Birikimoto ile ilgili açıklamada bulunan Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli,  Birikimoto ile sektöre yeni bir soluk getirdiklerini söyledi.  Telli Grup 300 bin kişiyi araç sahibi yapmanın verdiği güven ve otomotiv sektöründeki 30 yıllık gücünü arkasına alarak sektörde ilk defa hasarlı araç almak isteyenlere de seslendiklerinin altını çizen Osman Telli, bundan gurur duyduklarını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ