otomobil haberleri,güncel araç,car,Tuanamedya

BEŞİKTAŞ VOLVO’YU TERCİH ETTİ

BEŞİKTAŞ VOLVO’YU TERCİH ETTİ

Volvo Car Turkey, Beşiktaş JK ile imzaladığı premium partnerlik anlaşması kapsamında; Beşiktaş JK’ya Volvo dünyasını sundu.

İsveçli Premium otomobil üreticisi Volvo Car Turkey ve Beşiktaş JK arasındaki partnerlik anlaşması sonrasında Volvo marka otomobillerin teslim töreni BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen özel bir organizasyonla gerçekleştirildi. Törene, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen ve Beşiktaş JK Teknik Direktörü Şenol Güneş’in yanı sıra, siyah beyazlı takımın futbolcuları Oğuzhan Özyakup, Ricardo Quaresma, Atiba Hutchinson, Tolgay Arslan, Adriano Correira, Pepe, Ryan Babel, Jeremain Lens, Gary Medel, Alvaro Negredo, Domagoj Vida, Vagner Love, Cyle Larin ve Enzo Pablo Roco katıldı.

Uzun soluklu olmasını istiyoruz

Volvo Car Turkey ile yaptıkları partnerlik anlaşması kapsamında konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş JK’nın küresel vizyonu çerçevesinde uluslararası markalarla gerçekleştirdiğimiz farklı kapsamlardaki iş birliklerine bir yenisini daha eklemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz aylarda ilk aşamasını tamamladığımız bu önemli iş birliğini bugün tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz bu güzel birliktelikle taçlandırıyoruz. Volvo Car Turkey 2019 sezonu sonuna kadar, Beşiktaş JK Premium Otomotiv partneri olarak ailemizin bir parçası haline geldi. Kulübümüz öz kaynaklarına önemli bir destek olarak gördüğümüz bu önemi iş birliğini, Volvo gibi dünya çapında bir markayla gerçekleştiriyor olmayı da ayrıca önemsiyoruz. Volvo Cars’ın insan odaklı tasarım felsefesinin temellerinin, sade, abartıdan uzak ve insana değer veren bakış açısıyla, Beşiktaş JK’nın değerleriyle birçok noktada örtüştüğünü düşünüyoruz. Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey, bu süreçte en iyi şekilde birlikte yer alacak ve her iki markanın da değerlerine yakışır bu yol arkadaşlığını, tüm endüstrilere örnek olacak biçimde hayata geçireceklerdir. Bugünden itibaren, Volvo Car Turkey’in değerli katkılarıyla yine birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

XC60, XC90 ve S90 modelleri

Marka değerleri olarak güvenlik, çevre ve tasarım konularını benimseyen, en gelişmiş ve son teknolojilerle donatılan modellerin Beşiktaş JK ailesinin deneyimine sunulduğundan bahseden Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen, otomobillerin tüm özelliklerinin de teslimatla birlikte kullanıcılarına aktarılacağını belirtti. Beşiktaş JK yönetim kadrosu ve futbolcuların kullanacağı modellerin Volvo Car Turkey’in Türkiye’de ve dünyada en beğenilen ve yüksek satış oranına sahip olan XC60, XC90 ve S90 olduğunu anlatan Sözen, “Beşiktaş JK ile yaptığımız ve 2018-2019 sezonunda da devam eden premium partnerlik anlaşmamız bizim için çok değerli. İnsanı odağına alan bu iki markanın buluşmasının ötesinde, modellerimizi deneyimleyecek olan spor insanları bizim için çok önemli kişiler. Onların kullanımı için seçtiğimiz modeller XC60, XC90 ve S90” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ